פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אלעד | 14:53  12/12/06
אני בעל רישיון חשמלאי עוזר מתאריך מרץ 2005 בתקופה שלי בצבא עבדתי בתור חשמלאי מטוסים (במשך 3 שנים) וככה רשום לי בתעודת שיחרור רציתי לדעת אם זכאי לחשמלאי מעשי או חשמלאי מוסמך ומה הפרוצדורה שעליי לעשות על מנת לקבל את הרישיון
מיכל תירוש | 19:54  12/12/06
האמת היא שאני ממש לא יודעת לענות לך, ולכן לא אכתוב משהו שעלול להטעות. בעיני הדרך לברר היא לפנות אל הגורם ממנו מקבלים את הרישיון המדובר ולבדוק עמו. זו הדרך הכי פשוטה ושתיתן את המידע המהימן ביותר. בהצלחה, מיכל
גיל | 20:04  12/12/06
היי אלעד ,אתה בדיוק באותו מצב שלי !!! הצעה שלי ,כמו שאמרו לי , לך למשרד העבודה הקרוב למקום מגוריך ,שם יפנו אותך לקורס ע"ח המדינה (ועל חשבון הפיקדון) ובקורס הזה מכירים לך גם בקורסים שעשית לתעודת עוזר וגם יכירו לך בניסיון תעסוקתי (אחרי שיבחנו את הידע שלך ,כמובן), כל התהליך לא לא יותר משנה בערך (אחרי כל ההקלות) בהצלחה
מיכל תירוש | 20:54  12/12/06
אלעד | 21:24  12/12/06
גיל יש לי כבר את הניסיון במקצוע 3 שנים בתור חשמלאי עוזר אני בטוח שבגלל הוותק בעבודת חשמל אני זכאי לרישיון ברמה גבוהה יותר בלי קורס כלשהו שעליי לעשות השאלה איזה רישיון אני זכאי מוסמך או מעשי ואם ההתנסות 3 שנים בצבא בתור חשמלאי זה נחשב
גיל | 12:48  13/12/06
אלעד! לא משנה כמה ניסיון צברת ! על מנת שיוכלו להכיר לך בניסיון ולהפוך את הניסיון הזה לתעודה אזרחית ,תצטרך לעשות איזשהוא מבחן (לא יותר מידי קשה אים אתה בעל ניסיון!!),תכלס,כאמור כל הסיפור של המרת ניסיון ותעודה צבאית לאזרחות ,לוקח לא יותר משנה (וביננו ,עם ניסיון כמו שלך ,אפילו הרבה פחות ),צריך פשוט לגשת ולשאול , המקסימום ,בזבזת כמה שעות , לא יותר :-) !! בהצלחה!! נ.ב : לא כדאי לשאוף ליותר גבוה , כמו הנדסאי חשמל /מהנדס חשמל??? שם יש יותר כסף ,וההכרה מובטחת (אני עכשיו עושה מסלול הנדסאי חשמל והכירו לי בניסיון ,מה שנתן לי המון נקודות זכות וקיצר (בערך )את מסלול הלימודים !! ב ה צ ל ח ה
אלעד | 19:24  13/12/06
אני יבדוק את הנושא בעיקרון אני לא חושב שאמשיך בתחום החשמל אבל לא יזיק שיהיה לי רישיון גבוה יותר מחשמלאי עוזר
סגור